1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6118

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-04, 21:28   Temat: Zmiana w piersi
Napisalam o wynikach dzisiejszego usg w swoim watku, zeby nie " zasmiecac" cudzych watkow:)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-09-04, 21:47 ]
Słusznie. Z podziękowaniem _littleflower_

  Temat: Zmiana w piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6118

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-04, 18:52   Temat: Zmiana w piersi
Ne_tka...u mnie znow sparwa zmienila obrot...wrocilam z usg. drugiego w ciagu tygodnia...i Pani b.wykwalifikowany radiolog we wskazanym miejscu widzi tylko poszerzony przewod mlekowy..do 0,26 mm...zmian litych nie stwierdza....zaleca kontrole za 3,4 miesiace...sytuacja zmienila sieo tyle, ze tamto badanie zrobione bylo dzien przed miesiaczka a to w ostatnim dniu miesiaczki...zuplenie nie wiem o co chodzi...chyba zrobione na lepsztpym sprzecie, bo rodzielczosc zdjecia duzo lepsza...chyba nie bede robic biopsji przewodu mlekowego?Czy takie biopsje tez sie wykonuje?
  Temat: Zmiana w piersi
Wielki strach

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6118

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-02, 18:49   Temat: Zmiana w piersi
Ne_tka... robilas powtorne usg? Pytam, bo przeczytalam Twoj watek... mam podobna sytuacje.. troche wieksza torbiel... 7,5 mm. lekarz na usg powiedzial, zeby a obserwowac, tzn. zbadac za kilka miesiecy... ja jej palpacyjnie nie wyczuwam... zastanawiam sie jednak nad dalsza diagnostyka, czy ufac jednemu lekarzowi, ktory na podst.obrazu usg powiedzial, ze lagodne do obserwacji? Odezwij sie prosze i napisz jak Ty postapilas... ja mysle jednak o mammografii i powtorym usg. pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group